Rendőrségen jártak

Rendőrségen jártak

A városi rendőr-kapitányságon tett látogatást a Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 5. C osztály, ahol a gyerekek megismerkedtek a rendőrség napi munkájával. Nézd meg a képeket!

#kapcsolódó

Nyertek a szalagavatós táncukkal

Nyertek a szalagavatós táncukkal

Gratulálunk az Eötvösös diákoknak.

Motoros Mikulások lepték el Nyíregyházát - Ki találkozott velük?

Motoros Mikulások lepték el Nyíregyházát...

Ajándékot gyűjtöttek a Gyermekosztályon fekvő kis betegeknek.