Meggyújtották az első adventi gyertyát
Hóesésben gyúltak ki a város fényei és meggyújtották az első adventi gyertyát is a Kossuth téren. Nézd meg a képeket!

Fotók: Trifonov Éva
#kapcsolódó
A gazdaságélénkítési terv kiemelt célja, hogy mindenkinek legyen munkája
Az idei költségvetés radikális átalakítására van szükség