Meggyújtották az első adventi gyertyát
Hóesésben gyúltak ki a város fényei és meggyújtották az első adventi gyertyát is a Kossuth téren. Nézd meg a képeket!

Fotók: Trifonov Éva
#kapcsolódó
Podlovics Lajos, a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. marketingvezetője beszélt a Nyíregyházi...
ITM-államtitkár: a felvételinél, a záróvizsgánál, és a diplomaszerzésnél is...