SZÉCHENYIS DIÁK NYERT

SZÉCHENYIS DIÁK NYERT

SZÉCHENYIS DIÁK NYERTE a Jövő szakmája versenyt.

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum által meghirdetett a jövő szakmája címmel meghirdetett megmérettetésre Széchenyiből négy nagyon kreatív pályamunka érkezett a verseny szervezőihez. A bírálók által Torma Szabolcs 11. B osztályos tanuló kreatív jövőképe került ki győztesen.

- Szabolcs, hogy képzeli el a jövő szakmáját?

- Az eddigi ismereteink alapján, arra a következtetésre jutottam hogy a XXII. század legideálisabb munkája a Robot tanácsadó. Véleményem szerint a XXII. századra minden vállalatban, háztartásban megjelennek a robotok. 
Tegyük fel, hogy egy öreg néni háztartási robotot szeretni vásárolni, mert már nem tudja ellátni a mindennapi teendőket. Idős korából adódóan nem ért a modern technológiához és nem tud megfelelő humanoidot választani. 
Ki máshoz is fordulhatna, mint egy ROBOT TANÁCSADÓHOZ?!

Megköszönve és megdicsérve minden résztvevő diák munkáját, gratulálunk Torma Szabolcs 11. B osztályos tanulónak!

Huriné Verdes Tímea
közgazdász tanár

#kapcsolódó

Készíts egy videót és nyerj akár 100 ezer forint értékű utalványt!

Készíts egy videót és nyerj akár 100...

Nyíregyházi diák vagy? Készíts egy videót és nyerj!

Fogjunk össze, szavazz te is rájuk!

Fogjunk össze, szavazz te is rájuk!

A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat Fuss a Fényben!...