Interaktív pályaválasztási nyílt nap
Interaktív nyílt napot tartottak a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán a továbbtanulás előtt álló középiskolásoknak. A célja az egészségügyi szakok népszerűsítése volt. Az érdeklődők nem csak tájékoztatást kaptak a szakmákról, hanem ki is próbálhatták az oktatás során használt eszközöket.
#kapcsolódó
Ettől az évtől a VIDOR Fesztiválra készülődők és a Nyíregyházára érkezők tájékoztatását...
A Széchenyiben is meggyújtották az adventi koszorú harmadik gyertyáját.