JÓL SZEREPELTEK A VASVÁRISOK

JÓL SZEREPELTEK A VASVÁRISOK

Hétvégén Debrecenben rendezték meg az V-VI. korcsoportos Összevont Labdajátékok Diákolimpiát. Három nap alatt három sportág, kézilabda, kosárlabda, röplabda versenyzői mérkőztek meg egymással. A Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium csapatai két érmet is elhoztak. A lányok röplabdában arany érmet, a fiúk kosárlabdában bronz érmet szereztek.

#kapcsolódó

JÁTSSZ A TIGRISEKNÉL!

JÁTSSZ A TIGRISEKNÉL!

Bárki kipróbálhatja, milyen az amerikai football, ugyanis a Nyíregyháza Tigers...

Ma 25 éves Talmácsi Gábor

Ma 25 éves Talmácsi Gábor

25 éves TALMÁCSI GÁBOR motorversenyző. Kicsit (nagyon) képzavarosan azt mondhatnánk;...