JÓL SZEREPELTEK A VASVÁRISOK
Hétvégén Debrecenben rendezték meg az V-VI. korcsoportos Összevont Labdajátékok Diákolimpiát. Három nap alatt három sportág, kézilabda, kosárlabda, röplabda versenyzői mérkőztek meg egymással. A Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium csapatai két érmet is elhoztak. A lányok röplabdában arany érmet, a fiúk kosárlabdában bronz érmet szereztek.
#kapcsolódó
Bárki kipróbálhatja, milyen az amerikai football, ugyanis a Nyíregyháza Tigers...
25 éves TALMÁCSI GÁBOR motorversenyző. Kicsit (nagyon) képzavarosan azt mondhatnánk;...