Országos döntőbe jutottak

Országos döntőbe jutottak

Gratulálunk!

A Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma részéről a Szakma Kiváló Tanulója Verseny és az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny országos döntőjébe jutott tanulók:


Kórik Márton László – asztalos


Szabó Fanni Bianka – női szabó


Gratulálunk!

#kapcsolódó

Élő videók és fotók a Tirpák Fesztiválról!

Élő videók és fotók a Tirpák Fesztiválról!

Ha lemaradt, itt nyomon követheti!

FIATAL VÁLLALKOZÓK HETE – NYÍREGYHÁZÁN IS NAGY VOLT AZ ÉRDEKLŐDÉS

FIATAL VÁLLALKOZÓK HETE – NYÍREGYHÁZÁN...

Nyíregyházán 9 előadással várta a Fiatal Vállalkozók Országos Szövetsége az...