Kiállítás nyílt a Széchenyi Szakgimnáziumban

Kiállítás nyílt a Széchenyi Szakgimnáziumban

Képzőművészeti kiállítás nyílt a nyíregyházi Széchenyi Szakgimnázium volt diákjainak alkotásaiból.

A „Széchenyi 100" rendezvénysorozat keretében 2018. március 13-án 9.30 órakor iskolánk két volt tanítványának kiállítására került sor. A Simkó Krisztina festményeiből és Hajdúné Mészáros Tünde mandaláiból rendezett tárlatot Nagy Zsuka író, költő kolléganőnk nyitotta meg.
A kiállítás helyszíne az iskola Klub helyisége.

A kiállítás megtekinthető 2018. március 23-ig munkanapokon 8.00 és 17.00 óra között, melyre szeretettel várunk minden érdeklődőt!

#kapcsolódó

Ökumenikus szavalóverseny a Kossuthban

Ökumenikus szavalóverseny a Kossuthban

A reformáció 500. évfordulójára készültek a diákok a Kossuth Lajos Gimnáziumban...

Az Eötvös Gyakorlóiskola tornászai az „ A” kategóriában is dobogón

Az Eötvös Gyakorlóiskola tornászai...

Április 27- én Budapesten került megrendezésre a Torna Diákolimpia Országos...