Szieszta a Victoria Gardenben!

Szieszta a Victoria Gardenben!

A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsora a Victoria Gardenből jelentkezett, ahol a hely tulajdonosa Révész Viktória beszélt a régi Tölgyes Csárda újjászületéséről. Varázslatos lett a hely! Nézd meg a videót!

fotó: internet

#kapcsolódó

10 ÉVE VIDÍTJÁK FEL A BOHÓCDOKTOROK A BETEG GYEREKEKET A KÓRHÁZBAN

10 ÉVE VIDÍTJÁK FEL A BOHÓCDOKTOROK...

A Piros Orr Bohócdoktorok immár 10 éve heti rendszerességgel látogatják a Jósa...

ORSZÁGOS DALPREMIERREL KÉSZÜLNEK A PÁNPÉTERES FIÚK

ORSZÁGOS DALPREMIERREL KÉSZÜLNEK A...

Az idei Helló Nyíregyháza rendezvényen is találkozhattatok a nyíregyházi fiatalokból...