Szieszta a Victoria Gardenben!
A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsora a Victoria Gardenből jelentkezett, ahol a hely tulajdonosa Révész Viktória beszélt a régi Tölgyes Csárda újjászületéséről. Varázslatos lett a hely! Nézd meg a videót!
#kapcsolódó
Kiemelkedő eredményeket értek el a kölcseysek a IV. Kárpát-medencei Kölcsey...
Az Eötvös Lóránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karának gondozásában hasznos...