Szieszta a Victoria Gardenben!

Szieszta a Victoria Gardenben!

A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsora a Victoria Gardenből jelentkezett, ahol a hely tulajdonosa Révész Viktória beszélt a régi Tölgyes Csárda újjászületéséről. Varázslatos lett a hely! Nézd meg a videót!

fotó: internet

#kapcsolódó

Kiemelkedő eredményeket értek el a kölcseysek a IV. Kárpát-medencei Kölcsey Ferenc Szónokverseny döntőjében

Kiemelkedő eredményeket értek el a...

Kiemelkedő eredményeket értek el a kölcseysek a IV. Kárpát-medencei Kölcsey...

„Rio zsebben”-könyv az olimpiára indulóknak

„Rio zsebben”-könyv az olimpiára indulóknak

Az Eötvös Lóránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karának gondozásában hasznos...