Szieszta a Victoria Gardenben!
A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsora a Victoria Gardenből jelentkezett, ahol a hely tulajdonosa Révész Viktória beszélt a régi Tölgyes Csárda újjászületéséről. Varázslatos lett a hely! Nézd meg a videót!
#kapcsolódó
A Piros Orr Bohócdoktorok immár 10 éve heti rendszerességgel látogatják a Jósa...
Az idei Helló Nyíregyháza rendezvényen is találkozhattatok a nyíregyházi fiatalokból...