Elkezdődött a reggeli rohanás! Becsengettek az iskolákban!
Reggel 8 órakor már mindenkit várt az osztályterem, az iskolapad. Sok intézményben évnyitó ünnepséggel indul a nap, de vannak olyan helyek is, ahol már vasárnap megnyitották az új tanévet!
#kapcsolódó
Amit a külföldről hazatérőknek tudni kell – karantén, teszt, felmentés a karantén...
Nyelvi táborban gyakorolhatják az angol és a német nyelvet a nyíregyházi általános...