Elkezdődött a reggeli rohanás! Becsengettek az iskolákban!
Reggel 8 órakor már mindenkit várt az osztályterem, az iskolapad. Sok intézményben évnyitó ünnepséggel indul a nap, de vannak olyan helyek is, ahol már vasárnap megnyitották az új tanévet!
#kapcsolódó
A gimnáziumok és szakgimnáziumok 64 százaléka, 425 intézmény írta elő egy vagy...
Podlovics Lajos, a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. marketingvezetője beszélt a Nyíregyházi...