Beszélgetés V.Kulcsár Ildikóval a Bencs Villában

Beszélgetés V.Kulcsár Ildikóval a Bencs Villában

Nagyon sokan voltak kíváncsiak V.Kulcsár Ildikóra a Bencs Villa rendezvényén.

A Nők Lapja munkatársával, a tizenegy kötetes íróval Kováts Dénes beszélgetett. A középiskolai tanár, családi mediátor munkásságát a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével jutalmazták.

Azért járja az országot Nyíregyházától Sopronig, Szegedtől Zalaegerszegig (Bécsig, Székelyudvarhelyig és Torontóig), hogy megpróbáljon segíteni szülőknek, nagyszülőknek, időseknek, fiataloknak és pedagógusoknak egy harmonikusabb, gyermekbarát világ megteremtésében.

A teltházas, jó hangulatú esten a népszerű újságíró olyan gondolatokat osztott meg, mint a szeretet és emberi kapcsolatok fontossága, a derű szerepe a mindennapokban.

#kapcsolódó

Breaking!!!Intézménylátogatási tilalmat vezettek be az egyetemeken

Breaking!!!Intézménylátogatási tilalmat...

Breaking!!!Intézménylátogatási tilalmat vezettek be az egyetemeken

Széllökések miatt elsőfokú figyelmeztetést adott ki az OMSZ megyénkre is

Széllökések miatt elsőfokú figyelmeztetést...

Széllökések miatt elsőfokú figyelmeztetést adott ki az OMSZ