Bronzérmet szereztek az apáczaisok

Bronzérmet szereztek az apáczaisok

Bronzérmet szerzett az Apáczai IKSE csapata az Ultimate Frizbi Terem Országos Bajnokság hétvégi döntőjében!

2018. november 24-én Kunszentmiklóson rendezték meg az Ultimate Frizbi Terem Országos Bajnokság felnőtt és U15-ös döntőjét, mixed kategóriában. A Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI tanulóiból álló, még csak U13 korcsoportos csapat a magasabb korosztályban is a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Így az idei három országos bajnoki címük mellé egy bronzérmet is begyűjtöttek.

 

A bronzérmes csapat tagjai:

  1. Dallos Csenge 6.a
  2. Fráter Zsófia 6.a
  3. Mónus Laura 6.a
  4. Morauszki Roland 6.a
  5. Sziklai Szabolcs 6.a
  6. Takács Bence 6.a
  7. Takács Orsolya 6.a
  8. Teremi Bercel Zétény 6.a
  9. Ujvári Diána 6.a
  10. Zomborszky-Fehér Levente 6.b

Edző: Bodnár Mihály

#kapcsolódó

Szombaton Mikulásutás

Szombaton Mikulásutás

SZÁMOS PROGRAMMAL ÉS SOK TOMBOLANYEREMÉNNYEL VÁRJÁK A CSALÁDOKAT

EGÉSZSÉGNAP A RIDENSBEN

EGÉSZSÉGNAP A RIDENSBEN

Iskolánk kollégiuma egészségnapot szervezett diákjaink számára. A változatos,...