Téglával törte be az autók ablakát a Búza téren - Újra elítélték!

Téglával törte be az autók ablakát a Búza téren - Újra elítélték!

A Nyíregyházi Törvényszék közleménye!

Szabadulása után újabb lopást követett el – gyorsított eljárásban ítélték el

 

A Nyíregyházi Törvényszék 2019. január 7-én gyorsított eljárásban szabálysértési értékre, dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás vétsége miatt 1 év 3 hónap börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte R. R. vádlottat.

A tényállás szerint a különös és többszörös visszaesőnek minősülő vádlott – néhány nappal szabadulását követően – 2018. december 22-én este Nyíregyházán, a Búza téri parkolóban egy téglával két személyautó ablakát betörte, és azokból pendrive-ot és mobiltelefont tulajdonított el összesen 8.000 forint értékben. A rongálással 140.000 forint kárt okozott.

Az ítélet nem jogerős.

 

 

Nyíregyháza, 2019. január 8.

  Dr. Sörös László

    sajtószóvivő

 

#kapcsolódó

Így alakul az évnyitó a  a Szent Imrében

Így alakul az évnyitó a a Szent Imrében

Tanévnyitó a Szent Imrében

Vágányon a Budapest-Varsó gyorsvasút projekt

Vágányon a Budapest-Varsó gyorsvasút...

Vágányon a Budapest-Varsó gyorsvasút projekt