Csütörtök délután a Sóstói úton egy társasház kilencedik emeletéről kizuhant egy nő.
A kiérkező mentők már csak a halál beálltát tudták megállapítani.
Nem hivatos információk szerint 35 éves volt és októberben adott életet egy ikerpárnak.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése rendeletben szabályozza ”Nyíregyháza...
Debrecenben találták a hetedik koronavírusos beteget