Folyamatosan zajlanak az útfelújítások!

Folyamatosan zajlanak az útfelújítások!

Aki csak teheti kerülje el az érintett útszakaszt.

A Debreceni út -Tünde utcai csomópontban a jobb oldali járda aszfaltozási munkái elkészültek. A mai naptól (április 10.) megváltozott a csomópont ideiglenes forgalmi rendje. A jobb oldali sáv lezárása megszűnt, a bal oldali sáv részleges lezárásra került. A Tünde utcáról érkező járművek a Debreceni úti csomópontban mind jobbra, a centrum felé, mind balra Debrecen irányába a középső sávból tudnak kanyarodni, valamint egyenesen is a középső sávból tudnak tovább haladni.


Kérjük a járókelők és a járművezetők megértését, fokozott figyelmét, s hogy ne megszokásból közlekedjenek. Aki csak teheti kerülje el az érintett útszakaszt és a csomópontot.

#kapcsolódó

Meghalt két idős, krónikus beteg és 45-tel emelkedett az azonosított koronavírus-fertőzöttek száma

Meghalt két idős, krónikus beteg és...

Továbbra is alacsony a fertőzöttek száma Magyarországon

"Vigyázz magadra!" Hogyan terjed a füst?

"Vigyázz magadra!" Hogyan terjed a...

Hallottál már róla, minden bizonnyal, hogy a füst, az bizony felfelé száll!...