Elkezdődött a tanév a Vasvári Pál Gimnáziumban is!

Elkezdődött a tanév a Vasvári Pál Gimnáziumban is!

Tanévnyitó ünnepség jó hangulatban.

Szeptember másodikán elkezdődött a tanév a Vasvári Pál Gimnáziumban is.

Kovács Ágnes igazgatónő köszöntötte a diákokat és pedagógusokat a nyáriszünet után. Beszédében elmondta, két új elemére kell figyelni a továbbtanulásnak. Az egyik, hogy minden főiskolára, egyetemre jelentkező tanulónak legalább egy tantárgyból emelt szintű érettségit kell tennie. A másik, hogy szükség van a jelentkezéshez egy középfokú nyelvvizsgára.

Hozzátette, az iskola rendelkezik a megfelelő szakmai felkészítéssel, így a diákok elsajátíthatják azt a tudást, amire szükségük van a sikeres folytatáshoz.


#kapcsolódó

Újabb szúnyoggyérítés Nyíregyházán

Újabb szúnyoggyérítés Nyíregyházán

Újabb szúnyoggyérítés Nyíregyházán

Gázfűtés: életveszélyes kontárokra figyelmeztetnek

Gázfűtés: életveszélyes kontárokra...

A karbantartás hiánya és a rossz kémények felelősek a szén-monoxid-mérgezésekért.