Nyíregyháza polgármestere újra dr. Kovács Ferenc lett

Nyíregyháza polgármestere újra dr. Kovács Ferenc lett

100 százalékos feldolgozottság mellett.

Dr. Szemán Sándor, Nyíregyháza MJV címzetes főjegyzője a Nyíregyházi Televíziót arról tájékoztatta, hogy nem hivatalosan, de 100 százalékos feldolgozottság mellett dr. Kovács Ferenc nyerte a választást, kerekítve 53 %-os szavazati aránnyal.

#kapcsolódó

Különleges „bajkártyák” lepték el az országot

Különleges „bajkártyák” lepték el az...

„Bajban vagy? Hívd a +36 20 373 5894-es telefonszámot” – csupán ennyi volt...

Májusban tehetnek szakmai vizsgát az iskolai rendszerű szakképzésben tanulók az ITM javaslata alapján

Májusban tehetnek szakmai vizsgát az...

Májusban tehetnek szakmai vizsgát az iskolai rendszerű szakképzésben tanulók...