Legyőztük Ausztriát!

Legyőztük Ausztriát!

2 gólt is rúgott a magyar válogatott, nagyszerű győzelemmel zárta Magyarország az első mérkőzést. Szalai Ádám és Stieber Zoltán rúgták a gólokat.

(Fotók:Internet)

#kapcsolódó

Sportvetélkedő az arénában

Sportvetélkedő az arénában

A Nyíregyházi Ridens diákjai is részt vettek a Continental Arénában szervezett...

Nyíregyházi úszók a VB helyszínen

Nyíregyházi úszók a VB helyszínen

Szurovcsják Ivett második lett a Budapest Bajnokságon