Igazi karácsonyi hangulat uralkodik már Nyíregyházán. Vasárnap felkapcsolták a fényeket és meggyújtották az első adventi gyertyát.
Fotó: Trifonov Éva
A Sipkay Barna Kereskedelmi Vendéglátóipari Idegenforgalmi Szakgimnázium vendéglátós...
Az Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 4.12. osztályának szalagavatója!...