Te ott voltál a Kossuth téren? - Fényben úszik minden

Te ott voltál a Kossuth téren? - Fényben úszik minden

Felkapcsolták a fényeket, meggyújtották az első adventi gyertyát.

Igazi karácsonyi hangulat uralkodik már Nyíregyházán. Vasárnap felkapcsolták a fényeket és meggyújtották az első adventi gyertyát.

Fotó: Trifonov Éva

#kapcsolódó

Vendéglátósok mutatkoztak be

Vendéglátósok mutatkoztak be

A Sipkay Barna Kereskedelmi Vendéglátóipari Idegenforgalmi Szakgimnázium vendéglátós...

Szalagavató az Aranyban II.

Szalagavató az Aranyban II.

Az Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 4.12. osztályának szalagavatója!...