Vendéglátósok mutatkoztak be
A Sipkay Barna Kereskedelmi Vendéglátóipari Idegenforgalmi Szakgimnázium vendéglátós tanulói mutatkoztak be az iskola diákjainak. Nézd meg a képeket!
#kapcsolódó
Nem meglepő eredménnyel zárult egy, a szülők körében végzett felmérés: a többség...
20 nyíregyházi középiskola 81 diákja vett részt az ünnepségen.