Főnix Kupán az NYSC kézisei

Főnix Kupán az NYSC kézisei

Gratulálunk!

A XIII. alkalommal rendezte meg a hétvégén a Debreceni-Sportiskola kézilabda szakosztálya Magyarország egyik legnagyobb utánpótlás tornáját, a Főnix Kupát.


A háromnapos kupán közel 1500 gyermek - lány és fiúcsapatok - lépett pályára 5-5 korosztályban, a 2010-esektől a 2006-os születésűekig.

A Nyíregyházi Sportcentrum színeiben három csapat lépett pályára Erdős Zoltán, Kozma Péter és Tarnavölgyi Gergely edzők vezetésével. Az NYSC fiataljai a három nap alatt izgalmas mérkőzéseket játszottak és sok tapasztalatot szereztek.



Nyíregyházi Sportcentrum

#kapcsolódó

TORNA MEGYEI DIÁKOLIMPIAI DÖNTŐ AZ EÖTVÖS GYAKORLÓISKOLÁBAN

TORNA MEGYEI DIÁKOLIMPIAI DÖNTŐ AZ...

A Magyar Diáksport Szövetség és a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Diáksport és...

Jól szerepeltek a zrínyis lányok

Jól szerepeltek a zrínyis lányok

Nézd meg milyen eredményeket értek el a zrínyis lányok a megyei atlétikai diákolimpián!