Rendkívüli! Két koronavírussal fertőzött beteg van Magyarországon

Rendkívüli! Két koronavírussal fertőzött beteg van Magyarországon

Orbán Viktor miniszterelnök jelentette be.

Két koronavírussal fertőzött beteg van Magyarországon – jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök a közösségi oldalán megosztott videóban, miután részt vett az operatív törzs ülésén a Belügyminisztérium épületében.

A bejelentésért kattints ide!

Két iráni diákról van szó, a Szent László Kórházba szállították őket – mondta.

Hozzátette: az operatív törzs megállapította, hogy a védekezéshez minden szükséges személyi, tárgyi és jogi feltétel, a megfelelő létszámú orvos és ápoló, eszközök és jogszabályok rendelkezésre állnak.


hirado.hu

#kapcsolódó

Hasznos tudnivalók – Minden, amit az adóbevallásról tudni kell

Hasznos tudnivalók – Minden, amit az...

A jóvá nem hagyott tervezet – az egyéni vállalkozók, a mezőgazdasági őstermelők...

A helyi diktatúra „bája”

A helyi diktatúra „bája”

Egy tanulmánykötet a fiatal generációnak arról az időszakról, amikor a kommunizmus...