Hulladékszállítás május 1-jén

Hulladékszállítás május 1-jén

Hulladékszállítás május 1-jén

Az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy 2020. május 1-jén a hulladékszállítás megszokott járatrend szerint történik.

 

Kérjük, hogy a gyűjtőedényeket reggel 6 óráig szíveskedjenek kihelyezni!

#kapcsolódó

Csak akkor épül körfogalom, ha a Korányin élők is akarják: jövő hét péntekig dönthetnek

Csak akkor épül körfogalom, ha a Korányin...

Csak akkor épül körfogalom, ha a Korányin élők is akarják: jövő hét péntekig...

Ezeket kell tudni a belgyógyászati szakrendelésekről a nyíregyházi kórházban

Ezeket kell tudni a belgyógyászati...

Ezeket kell tudni a belgyógyászati szakrendelésekről a nyíregyházi kórházban