Az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy 2020. május 1-jén a hulladékszállítás a megszokott járatrend szerint történik.
Kérjük, hogy a gyűjtőedényeket reggel 6 óráig szíveskedjenek kihelyezni!
Csak akkor épül körfogalom, ha a Korányin élők is akarják: jövő hét péntekig...
Ezeket kell tudni a belgyógyászati szakrendelésekről a nyíregyházi kórházban