Kisfilmmel emlékeztek meg idén a vasvárisok

Kisfilmmel emlékeztek meg idén a vasvárisok

Ünnepi megemlékezés - online!

A Vasvári Pál Gimnázium diákjai idén is méltóképpen emlékeztek meg az ünnepről. A vírushelyzet miatt ez alkalommal online.

"Ismét nagy vállalkozásba kezdett a gimnázium egyik kreatív csapata. Győri Izabella, Mikó Gyöngyi, Puskás Bernadett, Zolcsák Zsuzsanna tanárnők , valamint a Vasváris Színjátszókör és a magyar orientációjú csoportok diákjai videót készítenek a közelgő nemzeti ünnep tiszteletére" - jelent meg az iskola Facebook oldalán.

Nem sokkal később, láthatóvá is vált a kisfilm. Nézd meg te is!



#kapcsolódó

Karácsony fanatikus vagy?

Karácsony fanatikus vagy?

Imádod a karácsonyt, az előkészületeket és az ünnep hangulatát? Akkor ez neked...

Nyíregyháza a díszvendég

Nyíregyháza a díszvendég

TÖBB MINT 350 PROGRAM A VÁSÁRHELYI FORGATAGON