Diplomaosztó a Nyíregyházi Egyetemen
497 diák vette át diplomáját a Nyíregyházi Egyetemen. Ebben az évben már nem jelentett gondot sokak számára a nyelvvizsga sem.
#kapcsolódó
Ezer táblagépet kapnak egészségügyi szakdolgozók
Részletekért kattints ide!