A vasváris futball újabb sikere!

A vasváris futball újabb sikere!

Gratulálunk!

Ezúttal a futsal városi selejtezőn diadalmaskodtak a vasváris sportolók, akik a nagy vetélytársat, az Inczédy csapatát valamint az Arany János Gimnázium és a Lippai János Szakképző gárdáját is legyőzve jutottak tovább -írja Facebook oldalán az iskola.
A csapat tagjai: Czimer-Nyitrai Ádám, Sógor Csaba, Cseh Norbert, Kiss Péter, Reszler Tibor, Forgó Tamás, Konzili Máté, Ferencz József, Bertók Márk, Garda Dominik

#kapcsolódó

Az önkormányzat környezettudatosan kezdett hozzá a fejlesztéshez

Az önkormányzat környezettudatosan...

Kulcsfontosságú alapállapot-felmérések a Déli Ipari Parknál a tisztánlátás...

Saját tankonyhát nyitott az ETK

Saját tankonyhát nyitott az ETK

A Debreceni Egyetem Egészségtudományi Kar dietetikus szakirányán tanuló hallgatók...