Erős nők: nyíregyházi siker a jászberényi állomáson

Erős nők: nyíregyházi siker a jászberényi állomáson

A mindössze élete második Strongwoman-versenyén szereplő Koczkás Éva bizonyult a legjobbnak a CESA Strongwoman-liga 3. fordulójában Jászberényben.

A nyíregyházi sportoló régi vágyát valósította meg azzal, hogy az erőemelő szakágból átnyergelve idén tudatosan is elkezdett erősember-számokra készülni Kónya Gergő felkészítése mellett. Jászberényben a lényegében hazai pályán versenyző, az összetettet vezető Bordás Dorinával küzdöttek óriásit. 

 

Az erről készült összefoglaló anyagunk csatolom Önöknek szíves felhasználásra! Amennyiben megjelenne Önöknél vagy saját anyagot készítenének, legyenek szívesek jelezni ezen e-mailre! 

Forrás:  Prémium Média & Sport Management Zrt.

#kapcsolódó

Indul az iskola: ellátások gyermekes családoknak

Indul az iskola: ellátások gyermekes...

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata törekszik arra, hogy jól célzott,...

Kerékpártúra a tirpák telepesek nyomában

Kerékpártúra a tirpák telepesek nyomában

A Középkori Templomok Útja Egyesület szervezésében 2023. szeptember 16-án,...