Nem működnek majd a jelzőlámpák

Nem működnek majd a jelzőlámpák

Körültekintően közlekedjenek!

Egy kapcsolószekrény átépítése miatt esetenként nem működnek majd a jelzőlámpák a Széna téri és Mező utcai csomópontban.

Arra kérik az autósokat, ne rutinból vezessenek, vegyék figyelembe a közlekedési táblák jelzéseit és türelmesebbek legyenek.

#kapcsolódó

Megkezdődött a belvárosi okoszebrák karbantartása

Megkezdődött a belvárosi okoszebrák...

Hétfőn délelőtt megkezdődött a belvárosi okoszebrák karbantartása.

Amirõl az utcák mesélnek... - Fejezetek az egykori Kállai utca 2. szám alatti épületek történetébõl 1.

Amirõl az utcák mesélnek... - Fejezetek...

Ma már csak archív képeslapon látható az a két emeletes épület, amelyek a Kállai...