Nem működnek majd a jelzőlámpák

Nem működnek majd a jelzőlámpák

Körültekintően közlekedjenek!

Egy kapcsolószekrény átépítése miatt esetenként nem működnek majd a jelzőlámpák a Széna téri és Mező utcai csomópontban.

Arra kérik az autósokat, ne rutinból vezessenek, vegyék figyelembe a közlekedési táblák jelzéseit és türelmesebbek legyenek.

#kapcsolódó

Esküvő után kocsmában verekedett – elítélte a bíróság

Esküvő után kocsmában verekedett –...

A Nyíregyházi Törvényszék közleménye:

Ünnepi Könyvhét – Kedvenc íróikkal találkozhatnak kicsik és nagyok

Ünnepi Könyvhét – Kedvenc íróikkal...

Népszerű szerzőkkel és helyi alkotókkal is találkozhatnak az olvasni vágyók...