Egy kapcsolószekrény átépítése miatt esetenként nem működnek majd a jelzőlámpák a Széna téri és Mező utcai csomópontban.
Arra kérik az autósokat, ne rutinból vezessenek, vegyék figyelembe a közlekedési táblák jelzéseit és türelmesebbek legyenek.
Október elején meghívást kapott Nyíregyháza város Lengyel-Magyar Baráti Társaság...
A mindenszentek ünnepe alkalmából az Északi temető 2024-ben is ideiglenes működési...