Nem működnek majd a jelzőlámpák

Nem működnek majd a jelzőlámpák

Körültekintően közlekedjenek!

Egy kapcsolószekrény átépítése miatt esetenként nem működnek majd a jelzőlámpák a Széna téri és Mező utcai csomópontban.

Arra kérik az autósokat, ne rutinból vezessenek, vegyék figyelembe a közlekedési táblák jelzéseit és türelmesebbek legyenek.

#kapcsolódó

A lengyel-magyar Dalárda Zakopánéban

A lengyel-magyar Dalárda Zakopánéban

Október elején meghívást kapott Nyíregyháza város Lengyel-Magyar Baráti Társaság...

Mindenszentek – Ideiglenes működési rend lép életbe az Északi temetőben

Mindenszentek – Ideiglenes működési...

A mindenszentek ünnepe alkalmából az Északi temető 2024-ben is ideiglenes működési...