Nem működnek majd a jelzőlámpák

Nem működnek majd a jelzőlámpák

Körültekintően közlekedjenek!

Egy kapcsolószekrény átépítése miatt esetenként nem működnek majd a jelzőlámpák a Széna téri és Mező utcai csomópontban.

Arra kérik az autósokat, ne rutinból vezessenek, vegyék figyelembe a közlekedési táblák jelzéseit és türelmesebbek legyenek.

#kapcsolódó

Fuss a demencia ellen – Fontos társadalmi problémára hívták fel a figyelmet

Fuss a demencia ellen – Fontos társadalmi...

Magyarországon több mint 250 ezer embert érint a demencia, vagyis az időskori...

Új közösségi tér várja a lakosokat a Tiszavasvári úti laktanyák északi területén

Új közösségi tér várja a lakosokat...

A kivitelezés május végén kezdődött, a projektátadó rendezvényt pénteken tartották.