Az örökváltságra emlékeznek az evangélikusok - hétvégén több programot is szerveznek

Az örökváltságra emlékeznek az evangélikusok - hétvégén több programot is szerveznek

Az idén ünnepeljük a nyíregyházi örökváltság 200. és az evangélikus nagytemplom felszentelésének 238. évfordulóját.

Ebből az alkalomból október 19-én és 20-án ünnepi rendezvényeket tart a Nyíregyházi Evangélikus Egyházközség.

Szeretettel hívják és várják az érdeklődőket.

A rendezvényekről dr. Kovács László Attila igazgató lelkész tájékoztatta portálunkat.

nyiregyhaza.hu

 

nyiregyhaza.hu

 

nyiregyhaza.hu

#kapcsolódó

Orbán Viktor: gondoskodunk az idősekről

Orbán Viktor: gondoskodunk az idősekről

A kormányfő közösségi oldalán jelentette be a hírt, miszerint az idén másodszor...

Gyémánt fokozaton - Skodálatos hírt jelentett be a Móricz Zsigmond Színház

Gyémánt fokozaton - Skodálatos hírt...

Újabb jelentős támogató csatlakozott a Móricz Zsigmond Színház mellé: a Platán...