Művészeti ösztöndíjat kaptak a művészeti oktatói!

Művészeti ösztöndíjat kaptak a művészeti oktatói!

Homoródi Éva, Gabulya Márta, Endresz Ágnes a csütörtöki közgyűlésen dr. Kovács Ferenc polgármestertől vették át az ösztöndíjakat.

A hírről az iskola a legnagyobb közösségi portálon számolt be.

"Gratulálunk intézményünk Képző- és iparművészeti tagozatán tanító kollégáinknak! Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata 2025. évi Képzőművészeti Ösztöndíját adományozta Homoródi Éva festőművész, Gabulya Márta keramikus művész és Endresz Ágnes látványtervező művésznek!"

Fotó: Dodó Ferenc

#kapcsolódó

Új kenyér ünnepe a Sóstói Múzeumfaluban

Új kenyér ünnepe a Sóstói Múzeumfaluban

„Együtt kérjük az Isten áldását, Hogy tartsa meg talpon a gabonát!”

Hivatalos látogatáson járt Nyíregyháza delegációja Beszterce-Naszód megyében

Hivatalos látogatáson járt Nyíregyháza...

Nyíregyháza Város Polgármesteri Hivatala és a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei...