"Az év természetfotósa 2015" kiállítás

"Az év természetfotósa 2015" kiállítás

"Az év természetfotósa 2015" kiállításra várja az érdeklődőket a Váci Mihály Kulturális Központ szeptember 30-án, pénteken 17.00 órától. A kiállítást bemutatja Dombóvári Tibor búvárfotós. Részletekért kattints ide!

#kapcsolódó

Félévindító ifjúsági közgyűlés

Félévindító ifjúsági közgyűlés

A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat (SZSZBGYIÖK)...

Sóstó Feszt 2016

Sóstó Feszt 2016

Szárazon és Vízen! Részletekért kattints ide!