"Az év természetfotósa 2015" kiállítás

"Az év természetfotósa 2015" kiállítás

"Az év természetfotósa 2015" kiállításra várja az érdeklődőket a Váci Mihály Kulturális Központ szeptember 30-án, pénteken 17.00 órától. A kiállítást bemutatja Dombóvári Tibor búvárfotós. Részletekért kattints ide!

#kapcsolódó

FILHARMÓNIA SZEZONBÉRLET

FILHARMÓNIA SZEZONBÉRLET

Hamarosan kezdetét veszi a Filharmónia Szezonbérlet 2017-2018-as nyíregyházi...

NYÍLT NAP A WESSELÉNYIBEN

NYÍLT NAP A WESSELÉNYIBEN

A NYÍREGYHÁZI SZC WESSELÉNYI MIKLÓS SZAKGIMNÁZIUMA, SZAKKÖZÉPISKOLÁJA ÉS KOLLÉGIUMA...