"Az év természetfotósa 2015" kiállítás
"Az év természetfotósa 2015" kiállításra várja az érdeklődőket a Váci Mihály Kulturális Központ szeptember 30-án, pénteken 17.00 órától. A kiállítást bemutatja Dombóvári Tibor búvárfotós. Részletekért kattints ide!
#kapcsolódó
A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat (SZSZBGYIÖK)...
Szárazon és Vízen! Részletekért kattints ide!