"Az év természetfotósa 2015" kiállítás
"Az év természetfotósa 2015" kiállításra várja az érdeklődőket a Váci Mihály Kulturális Központ szeptember 30-án, pénteken 17.00 órától. A kiállítást bemutatja Dombóvári Tibor búvárfotós. Részletekért kattints ide!
#kapcsolódó
Hamarosan kezdetét veszi a Filharmónia Szezonbérlet 2017-2018-as nyíregyházi...
A NYÍREGYHÁZI SZC WESSELÉNYI MIKLÓS SZAKGIMNÁZIUMA, SZAKKÖZÉPISKOLÁJA ÉS KOLLÉGIUMA...