Megnyílt a Szindbád fogadó!

A Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium amúgy is sokszínű palettája most egy újdonsággal bővült: 2016. október 27-én megnyitottuk a Szindbád fogadót iskolánk könyvtárában.

Az író is ember címmel beszélgetett a jelenlévőkkel Nagy Zsuka és Gerliczki András, a nyíregyházi Vörös Postakocsi című folyóirat szerkesztői.

Legfőbb célunk - ahogy ez a ki s szellemi műhelyünk nyitólapján is megfogalmazódik:
Szeretettel várunk minden olvasni szerető, irodalmat-művészetet kedvelő vándort a Szindbád fogadó terített asztalai mellett, falatnyi harapnivalóval, csészényi forró teával, sóhajnyi tüzes lírával, álomnyi melengető mesével, s azokkal, akik mindezt idevarázsolják: írókkal, költőkkel, színészekkel, táncosokkal, zenészekkel, piktorokkal…, s legfőképpen a Fogadó vendégszerető csapatával: a Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium tanáraival és diákjaival!

Jer, vándor, nálunk megpihenhetsz!

A Színbád fogadó honlapját ITT érheted el.

Rák Zoltán és Dézsi Darinka a Sziesztában

Újabb kulisszatitkokat tudhatunk meg a Móricz Zsigmond Színház színészeitől,...