Osztálykiránduláson a széchenyis 11.B

A Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiumának 11. B osztályos tanulói egy 3 napos osztálykiránduláson vehettek részt Erdőbényén.

Az osztály május 19-én pénteken indult, rögtön a 3. órájuk után, hiszen ők nem restek tanulni a megérdemelt pihenés előtt. Egy kiadós ebéd és egy kellemes túra után fel a Mulató-hegyre, berendezkedtek szállásukon majd nekiláttak elkészíteni a vacsorának való paprikás krumplit. Az egyik diák azt állította, hogy soha nem evett még olyan finom paprikás krumplit!

Másnap délelőtt egy hosszú és fárasztó biciklitúrára indultak egy közeli hegyre. Céljukat elérve megpihentek egy mezőn ahol egy hatalmas fa állt. A tanulók éltek a lehetőséggel és elkezdődött a fára mászás.

Vasárnap mielőtt hazatértek volna, megálltak Tokajban és egy órás sétahajózáson vettek részt. A legszebb rész mégis az volt, amikor a diákok visszatértek iskolájukhoz, onnan haza, majd kezdődhetett a tanulás hétfőre.

Stekler Bendegúz 11. B

Nagyon cuki! Kopogtató cica!

Valószínűleg, ő a legudvariasabb macska a világon!

ILLÉS VIKTÓRIA SZERETI A VERSEKET

A nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium diákjai...