Palacsinta volt a jutalom

Palacsinta volt a jutalom

A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium diákjai egy közös palacsintázás alkalmával idézték fel az elmúlt tanévet. Domokos Andrea tanárnő ezzel lepte meg osztályát. Nézd meg a képeket!

#kapcsolódó

Motoros Mikulások lepték el Nyíregyházát - Ki találkozott velük?

Motoros Mikulások lepték el Nyíregyházát...

Ajándékot gyűjtöttek a Gyermekosztályon fekvő kis betegeknek.

Az orosz nyelv bűvöletében

Az orosz nyelv bűvöletében

A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium 11. c osztályos tanulója, Kosztan Krisztina...