Palacsinta volt a jutalom
A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium diákjai egy közös palacsintázás alkalmával idézték fel az elmúlt tanévet. Domokos Andrea tanárnő ezzel lepte meg osztályát. Nézd meg a képeket!
#kapcsolódó
156 vasváris érettségiző diákra tűzték fel a szalagot a Continental Arénában....
A mindössze 400 lakosú, olasz faluban az internet világát csak szimbolizálják.