Palacsinta volt a jutalom
A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium diákjai egy közös palacsintázás alkalmával idézték fel az elmúlt tanévet. Domokos Andrea tanárnő ezzel lepte meg osztályát. Nézd meg a képeket!
#kapcsolódó
Gratulálunk Tóth Bencének és felkészítő tanárjának, Zsigó Zsoltnak!
Jakots Orsolya és Ilosvai Bianka a Kölcsey Ferenc Gimnázium 11. A osztályos...