Palacsinta volt a jutalom
A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium diákjai egy közös palacsintázás alkalmával idézték fel az elmúlt tanévet. Domokos Andrea tanárnő ezzel lepte meg osztályát. Nézd meg a képeket!
#kapcsolódó
Búcsút int egy fantasztikus DÖK-elnök, Orosz Szabina, és átadja a helyét az...
A sikerhez vezető út első állomásai - avagy hogy légy a szerencséd „Glovácsa”...