Palacsinta volt a jutalom

Palacsinta volt a jutalom

A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium diákjai egy közös palacsintázás alkalmával idézték fel az elmúlt tanévet. Domokos Andrea tanárnő ezzel lepte meg osztályát. Nézd meg a képeket!

#kapcsolódó

Búcsút int a Zay DÖK-elnöke

Búcsút int a Zay DÖK-elnöke

Búcsút int egy fantasztikus DÖK-elnök, Orosz Szabina, és átadja a helyét az...

A Sipkayból Ausztriába

A Sipkayból Ausztriába

A sikerhez vezető út első állomásai - avagy hogy légy a szerencséd „Glovácsa”...