Palacsinta volt a jutalom

Palacsinta volt a jutalom

A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium diákjai egy közös palacsintázás alkalmával idézték fel az elmúlt tanévet. Domokos Andrea tanárnő ezzel lepte meg osztályát. Nézd meg a képeket!

#kapcsolódó

Aranyérmet szerzett a bánkis diák!

Aranyérmet szerzett a bánkis diák!

Gratulálunk Tóth Bencének és felkészítő tanárjának, Zsigó Zsoltnak!

Dél-afrikai cserediák a Kölcseyben!

Dél-afrikai cserediák a Kölcseyben!

Jakots Orsolya és Ilosvai Bianka a Kölcsey Ferenc Gimnázium 11. A osztályos...