Palacsinta volt a jutalom
A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium diákjai egy közös palacsintázás alkalmával idézték fel az elmúlt tanévet. Domokos Andrea tanárnő ezzel lepte meg osztályát. Nézd meg a képeket!
#kapcsolódó
Ajándékot gyűjtöttek a Gyermekosztályon fekvő kis betegeknek.
A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium 11. c osztályos tanulója, Kosztan Krisztina...