Megházasodott a nyíregyházi gyalogló

A londoni világbajnokság után nem sok ideje maradt Helebrandt Máténak, a Nyíregyházi Sportcentrum gyaloglójának, hiszen alighogy véget ért a verseny, már repült is haza az esküvőjének az előkészületeire.

Máté és kedvese, Hrenkó Ivett augusztus 25-én rokonok és barátok között mondták ki a boldogító IGENT. A fiatalok már a nászutat is megtervezték, a cél Domonika októberben, de addig sem pihenhetnek.

Ivett a Móricz Zsigmond Általános Iskola angol tanárjaként már lázasan készül a szeptember 1-jére, a tanév első napjára, Máté pedig hajthatatlanul edz a következő megmérettetésére, a szeptember 9-i Magyarország Atlétikai Csapatbajnokság Döntőjére, melyet Székesfehérváron rendeznek meg. A nyíregyházi atléta a csapatbajnokságon a 10km-es távon indul majd.

Jogerősen befejeződött a vesztegetéssel vádolt férfi ügye

Jogerősen befejeződött a vesztegetéssel...

A Nyíregyházi Törvényszék közleménye.