Baleset Napkor közelében - Négy sérültet szállítottak kórházba

Baleset Napkor közelében - Négy sérültet szállítottak kórházba

Baleset Napkor közelében - Négy sérültet szállítottak kórházba

Két autó ütközött Napkor közelében kedden délután. A tűzoltók lezárták az utat, a mentők négy sérültet szállítottak kórházba.

#kapcsolódó

Így kezdjünk hozzá az „albérletvadászathoz”

Így kezdjünk hozzá az „albérletvadászathoz”

Az új félév kezdetén felbolydul a bérelhető lakások piaca, hiszen sok olyan...