Baleset Napkor közelében - Négy sérültet szállítottak kórházba

Baleset Napkor közelében - Négy sérültet szállítottak kórházba

Baleset Napkor közelében - Négy sérültet szállítottak kórházba

Két autó ütközött Napkor közelében kedden délután. A tűzoltók lezárták az utat, a mentők négy sérültet szállítottak kórházba.

#kapcsolódó

Táborok a Jósavárosi Művelődési Házban

Táborok a Jósavárosi Művelődési Házban

Kézműves foglalkozások, erdei és állatkerti séta, társasjátékok, strandolás!

Exkluzív videók és fotók! - Több száz négyzetméter lángolt Nyíregyházán!

Exkluzív videók és fotók! - Több száz...

Több vízsugárral megfékezték annak a hatszáz négyzetméteres üzemcsarnoknak...