Baleset Napkor közelében - Négy sérültet szállítottak kórházba
Baleset Napkor közelében - Négy sérültet szállítottak kórházba
Két autó ütközött Napkor közelében kedden délután. A tűzoltók lezárták az utat, a mentők négy sérültet szállítottak kórházba.

#kapcsolódó
Kézműves foglalkozások, erdei és állatkerti séta, társasjátékok, strandolás!
Több vízsugárral megfékezték annak a hatszáz négyzetméteres üzemcsarnoknak...