Szúnyoglárva-gyérítés fog zajlani Nyíregyháza város közigazgatási területén

"A NYÍRVV Nonprofit Kft. tájékoztatja a Kedves Lakosokat, hogy 2020. június 3-án és 4-én (szerdán és csütörtökön) – rossz időjárás esetén június 5-én (pénteken) - szúnyoglárva-gyérítés zajlik Nyíregyháza város közigazgatási területén. Társaságunk megbízásából a Tréner Kft. 280 hektár területen légi, illetve 33 hektáron földi szúnyoglárva-gyérítést végez.

Kiemelt körzetek: Sóstói-tó és Bujtosi-tó környezete, a Tokaji úti piac (Vásártér) mögötti vizes terület, Borbánya mélyen fekvő területei, Igrice csatorna, Kótaji úti szennyvíztisztító telep kezelhető környezete, és a város más, mélyen fekvő területei.

Felhívjuk a figyelmet, hogy a munkálatok a kora reggeli órákban, szélcsendben történnek, az elsodródás elkerülése érdekében. A védekezésre használt szer emberekre és melegvérűekre nem veszélyes!"

Sipkayból ballagtak a végzősök

Nézd meg a ballagási fotókat