A nyíregyházi intézmények is szigorítanak - Kötelező a maszk használata

A nyíregyházi intézmények is szigorítanak - Kötelező a maszk használata

A nyíregyházi intézmények is szigorítanak - Kötelező a maszk használata

2020. szeptember 5-től a Váci Mihály Kulturális Központba látogatók és az intézményben tartózkodók számára kötelező a védőmaszk használata!

#kapcsolódó

Május végéig használhatók fel a megmaradt rezsiutalványok

Május végéig használhatók fel a megmaradt...

Május végéig használhatók fel a megmaradt rezsiutalványok

Zajlanak a Család utca és Belső körút csomópontjában épülő körforgalom munkálatai

Zajlanak a Család utca és Belső körút...

Zajlanak a Család utca és Belső körút csomópontjában épülő körforgalom munkálatai