EGÉSZSÉGNAP A RIDENSBEN

EGÉSZSÉGNAP A RIDENSBEN

Iskolánk kollégiuma egészségnapot szervezett diákjaink számára. A változatos, ugyanakkor hasznos tevékenységekkel keltették fel nevelőtanáraink a fiatal tanulók figyelmét az egészség megőrzésére és az egészséges életmód követésére. A remek programok megmozgatták diákjainkat mind szellemileg, mind pedig fizikailag!

Plakát: Paulik Anikó nevelőtanár

Szöveg: Vámos Ágnes szaktanár

Fotó:Internet

#kapcsolódó

RUBINT RÉKA ÚJRA NYÍREGYHÁZÁN TART EDZÉST

RUBINT RÉKA ÚJRA NYÍREGYHÁZÁN TART...

A magyar fitneszkirálynõ július 28-án a Parkfürdõbe látogat. (Megjelent a Nyíregyházi...

Tóth Fruzsit köszöntötték

Tóth Fruzsit köszöntötték

Kis ünnepséggel kezdődött szombaton a Merkantil Liga 7. fordulója Nyíregyházán,...