Fergeteges hangulatban avatták a verebeket

Fergeteges hangulatban avatták a verebeket

Hagyományos verébavatók tarkították a diákélet cseppet sem szürke hétköznapjait az Eötvös Gyakorlóiskolában. A nyolcosztályos gimnáziumi tagozat ötödikes tanulói színvonalas műsorral örvendeztették meg szüleiket, pedagógusaikat és diáktársaikat. A produkciók után humoros eskütétellel, illetve a 6. évfolyam által készített emléktárgyak átadásával pecsételődött meg a tanulók gimnáziumi tagsága. A 9. évfolyam számára a rendezvény már játékos vetélkedővel, csoportos és egyéni próbatétellel egészült ki, amit a diákok közös éneke zárt. Mókában és nevetésben nem volt hiány, a hangulat az előző évekhez hasonlóan most is fergeteges volt.

#kapcsolódó

Az ókori Róma nyomában!

Az ókori Róma nyomában!

A Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium NTP tehetséggondozó szakkörének...

Legóztak az Arany diákjai is

Legóztak az Arany diákjai is

A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 5. B osztályos...