Bejutott a HaZAY Demokraták csapata

Bejutott a HaZAY Demokraták csapata

A HaZAY Demokraták csapata bejutott a TEDD O:DA 4U Online Demokrácia Activity játék döntőjébe.

Összesen 20 csapat nevezett, ez már a 4. széria, most az IDŐ állt a középpontban. Megyénkből ez az egyetlen csapat, aki benevezett.

Az 1. fordulóban bemutatkozó videó, logókészítés és esszéírás volt a feladat.

A 2. fordulóban 1956 volt a középpontban (video-, rádióműsor, plakátkészítés).

A 3. fordulóban pedig a jövő iskolája: ideális tanár-diák viszony, órarend.

A 3 online fordulót megnyerte iskolánk csapata, így bejutottunk a 6 csapatból álló döntőbe, ahol mindenki 0 pontról indul. Időpont 2016. december 10. szombat 9.30-tól.

 A csapat tagjai: Balogh Veronika Boglárka (csapatkapitány), Agócs Zsuzsa, Gubányi Balázs, Mátyás Klaudia Vivien és Orbán Enikő. Mentor: Simon Miklós.

 

Gratulálunk a csapatnak és Simon Miklós tanár úrnak! 

#kapcsolódó

Street Challenge-en a Zrínyisek!Fotógaléria!

Street Challenge-en a Zrínyisek!Fotógaléria!

A 10./c osztály tanulói a szeptemberi bennmaradós hétvége egyik napján Bécsben,...

Külföldi diákok érkeztek az Aranyba!

Külföldi diákok érkeztek az Aranyba!

Olasz, bolgár, török és román diákok érkeztek a Nyíregyházi Arany János Gimnázium,...