OLYMPIA A MŰVHÁZBAN

OLYMPIA A MŰVHÁZBAN

A Váci Mihály Kulturális Központ programja.

Lehozza a nyíregyházi közönségnek a csillagokat a Váci Mihály Kulturális Központ – január 29-én a fővárosi Karinthy Színház előadása érkezik hozzánk. Molnár Ferenc Olympia című vígjátékát Korcsmáros György rendezésében tekinthetik meg a színházkedvelők, a főbb szerepekben a Kossuth-díjas Szilágyi Tibor és Pásztor Erzsi, valamint a Liza, a rókatündérből és a Válótársakból jól ismert Balsai Mónika lesznek láthatóak.

 

Farkas Fanni

Fotók: Internet

#kapcsolódó

Jósavárosi Ünnepváró

Jósavárosi Ünnepváró

Részletekért kattints ide!

XII. Világvándor Találkozó a Zrínyiben

XII. Világvándor Találkozó a Zrínyiben

A XII. Világvándor Találkozót szervezi meg 2018. május 25-27 között az Arany...