Új magazinműsor: NYSZC – tíz középiskola, ezernyi lehetőség

Különleges, egyedi, a pályaválasztást elősegítő magazinműsorral jelentkezik ezúttal a Nyíregyházi Televízió. Az NYSZC – tíz középiskola, ezernyi lehetőség című műsorunkban bemutatjuk a Nyíregyházi Szakképzési Centrum mind a tíz intézményét, egyben működését és teljes szakmai kínálatát, azaz egy iskolát, tíz tagintézménnyel, ahol generációk tanulhatnak együtt. Ez a Nyíregyházi Szakképzési Centrum – röviden. A részleteket pedig tíz plusz egy kisfilm meséli el, mely során a centrum, és mind a tíz iskola is kínálja magát ABC rendben, hogy a képernyő előtt ülők könnyebben dönthessenek, ha szakmát szeretnének választani.

Vetítési időpontok: kedd 7.00 és 19.30, szerda 8.00 és 21.25, csütörtök 20.30, péntek 9.00 és 21.25, szombat 22.00, vasárnap 19.00, jövő hétfő 18.15, kedd 20.30.

Újabb kitüntetés Dénes bácsinak

Japán kormányzati kitüntetés Szabó Dénesnek! Gratulálunk!

Praktikus tanácsok az otthoni karanténhoz