AUSZTRÁLIA NAP A KRÚDYBAN

AUSZTRÁLIA NAP A KRÚDYBAN

Március 9-én Ausztrália napot tartanak a Krúdyban a korábbi USA és Japán nap mintájára. A bécsi Ausztrál Nagykövetséggel Skype kapcsolatba lépnek az esemény alkalmából. Az eseményen a város több középiskolája is részt vesz. A programokat a Krúdy Alapítvány támogatja.

(Fotó: internet)

#kapcsolódó

JÖHETNEK A FÖLDMUNKÁK A NYUGATI ELKERÜLÕN

JÖHETNEK A FÖLDMUNKÁK A NYUGATI ELKERÜLÕN

Közismert (és már látható), hogy javában zajlik a Nyugati elkerülõ továbbépítése,...

A Kölcsey titka

A Kölcsey titka

1992 szeptemberében lépett be először a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium...