AUSZTRÁLIA NAP A KRÚDYBAN
Március 9-én Ausztrália napot tartanak a Krúdyban a korábbi USA és Japán nap mintájára. A bécsi Ausztrál Nagykövetséggel Skype kapcsolatba lépnek az esemény alkalmából. Az eseményen a város több középiskolája is részt vesz. A programokat a Krúdy Alapítvány támogatja.
#kapcsolódó
Közismert (és már látható), hogy javában zajlik a Nyugati elkerülõ továbbépítése,...
1992 szeptemberében lépett be először a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium...