Béla Zsolt nyíregyházi képzőművész újabb kiállítással örvendezteti meg a szabolcsi megyeszékhely lakóit, ez alkalommal Jutalomjáték címen nyílik tárlata a Szakszervezetek Házában március 20-án.
További információk:
Elérkezett a várva várt pillanat!
Az Országos Könyvtári Napok kapcsán a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtárba...