KIÁLLÍTÁS A SZAKSZERVEZETEK HÁZÁBAN

KIÁLLÍTÁS A SZAKSZERVEZETEK HÁZÁBAN

Művészetkedvelők figyelem!

Béla Zsolt nyíregyházi képzőművész újabb kiállítással örvendezteti meg a szabolcsi megyeszékhely lakóit, ez alkalommal Jutalomjáték címen nyílik tárlata a Szakszervezetek Házában március 20-án.

További információk:

#kapcsolódó

Szezonnyitó Ice Party a Nyíregyházi Városi Jégpályán szombat este - Ezt nem érdemes kihagy

Szezonnyitó Ice Party a Nyíregyházi...

Elérkezett a várva várt pillanat!

Országos Könyvtári Napok

Országos Könyvtári Napok

Az Országos Könyvtári Napok kapcsán a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtárba...