Izgalom és csodálat!

Izgalom és csodálat!

Ezzel a két szóval tudnám a legjobban jellemezni azt az érzést, amit 2017. március 22-én egy új iskolai verseny, a TORNA VERSENY nyújtott.

Közös volt bennünk az izgalom a bemutatott gyakorlatok előtt, de a külső szemlélő nem látott mást csak az esztétikusan végrehajtott mozdulatokat. A Zrínyi Ilona Gimnáziumból hatan, a Zay-ból négy lány szállt versenybe. Négy lány, akik energiájukat, idejüket fektették bele ebbe a csodálatos versenybe. Jó magam is köztük voltam, s büszkén állítom azt, hogy igenis megérte! Hiszen aki csak látta az beleszerelmesedett a sportágba. De higgyétek el, amikor ott áll az ember és kezdésre jelentkezik, hogy a nagy csendben bemutathassa azt a néhány perces gyakorlatot, amit több órán keresztül tanult és gyakorolt, hát, igen….. az a világ legjobb érzése. A fáradságos munka gyümölcsének a learatása.

Ezúton is szeretnék köszönetet mondani, mindazoknak, akik a verseny létrejöttében, lebonyolításában és a felkészítésünkben szerepet játszottak. Köszönjük az élményt!

                                                              

A tornász csapat nevében: Balogh Veronika Boglárka 11.C

#kapcsolódó

Emelkedett az első lakást vásárlók aránya

Emelkedett az első lakást vásárlók...

Emelkedett az első lakást vásárlók aránya

VÉDD MEG MAGAD TE IS!

VÉDD MEG MAGAD TE IS!

Németh Szabolcs (27) a Magyar JKA Karate Szövetség 2. DAN fokozatával rendelkező...