Máté-Tóth Zsófia, a Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium 9. D osztályos tanulója, 7. helyezést ért el az Országos Képességfejlesztő Matematikaversenyen.
Felkészítője: Sánta József tanár úr
A nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium 11. osztályos tanulóját, Bán Dáriuszt...
A Magyar Népmese Nap jegyében mesemondó versenyt és rajzpályázatot hirdet a...