Újabb zrínyis diák sikere

Újabb zrínyis diák sikere

Gratulálunk! Részletekért kattints ide!


Máté-Tóth Zsófia, a Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium  9. D osztályos tanulója,  7. helyezést ért el az Országos Képességfejlesztő Matematikaversenyen.

Felkészítője: Sánta József tanár úr


#kapcsolódó

ISMERD MEG DIÁKALPOLGÁRMESTERÜNKET, BÁN DÁRIUSZT!

ISMERD MEG DIÁKALPOLGÁRMESTERÜNKET,...

A nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium 11. osztályos tanulóját, Bán Dáriuszt...

Mesemondó verseny és rajz pályázat

Mesemondó verseny és rajz pályázat

A Magyar Népmese Nap jegyében mesemondó versenyt és rajzpályázatot hirdet a...