Így töltik a nyarat a nyíregyházi oroszlánkölykök

Így töltik a nyarat a nyíregyházi oroszlánkölykök

A Nyíregyházi Állatpark népszerű fehér oroszlánkölykei élvezik a meleget.

Flóra, Fauna és Marcus – a sziesztázás mellett – a nyári melegben sem hanyagolja el a játékot, a látogatók nagy örömére.

 


Fotók: Kohut Árpád

#kapcsolódó

Hogyan csomagoljunk macskát karácsonyra?

Hogyan csomagoljunk macskát karácsonyra?

Szerintem nagyon cuki. Nem igazán zavartatja magát. Nézd meg ezt a videót!

Napi cuki

Napi cuki

VESZÉLYEZTETETTEK A MALÁJ TIGRISEK