A kutam finom vizet ad

A kutam finom vizet ad

A nyíregyházi Kakasos ivókút 1991-ben került felavatásra.

Az Október 23-a tér fő dísze az Orr Lajos által készített ivókút, melyen a város lakóinak és az idelátogatóknak egy kakas hirdeti, hogy kutam finom vizet ad.

 

 

Farkas Fanni

Fotók: Kohut Árpád

#kapcsolódó

Vasárnap a Wellhello a VIDORON!

Vasárnap a Wellhello a VIDORON!

Kattints ide, ha érdekel a vasárnapi VIDOR kínálat!