A kevesebb néha több

A kevesebb néha több

Itt a tavasz! Sokak örömére. Kisüt a nap és ilyenkor rádöbbenünk, hogy testünk is téli álmot aludt. Gyors regenerálódás és máris kiegyensúlyozottan lépkedhetünk, mindenkinek megmutatva legújabb frizuránkat, friss és üde bőrünket, most beszerzett ruhánkat, cipőnket, táskánkat. Ilyenkor természetesen nem maradhat el körmünk rendbehozatala sem.

Molnár Ilona műkörmös vendégei, ezeket a mintákat kérték mostanában körmükre. A képekből kiderül, a kevesebb néha több!

#kapcsolódó

Repülő taxit fejleszt az Uber

Repülő taxit fejleszt az Uber

Pilóta nélküli repülő taxit fejleszt az Uber, mely az amerikai űrkutatási hivatallal...