Kibővítik Nyíregyházán a Görögkatolikus Iskolát

Kibővítik Nyíregyházán a Görögkatolikus Iskolát

Beépítik a tetőteret és felújítják a tornatermet a Szent Miklós Általános Iskola épületében. A munka a tanév kezdetére várhatóan befejeződik.

A kormány támogatásával építik át a nyíregyházi görögkatolikusok általános iskoláját. Könyvtárat, olvasószobát és közösségi teret hoznak létre az épület eddig kihasználatlan tetőterében, ahol hangversenyeket, énekpróbákat és színpadi előadásokat tartanak majd. A tornaterem is megújul, a padló- és falburkolatot is felépítik. Az intézményt utoljára 2015-ben korszerűsítették, akkor napelemeket szereltek fel és az energetikai rendszert cserélték le - olvasható a magyarepitok.hu weboldalon.


magyarepitok.hu

#kapcsolódó

Olyan válságokozó tényezővel állunk szemben, amiről keveset tudunk

Olyan válságokozó tényezővel állunk...

Olyan válságokozó tényezővel állunk szemben, amiről keveset tudunk

Szieszta az Ózoonban

Szieszta az Ózoonban

A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsora új helyszínről jelentkezett. Amikor...